"Ми воїни.Ні не ледарі,не лежні.І наше діло праведне й святе.Бо хто за що , а ми за незалежність.Отож нам так і важко через те''.Ліна Костенко.Без сліз неможливо слухати всі ті, розповіді, що прозвучали з вуст класного керівника Світлана Яцура та самих учнів 9-В класу в День гідності та свободи. Світла пам'ять всім воїнам, які віддали життя за свободу. Низький уклін і наші молитви, за тих, які боронять нашу гідність зараз .
"Ми воїни.Ні не ледарі,не лежні.
І наше діло праведне й святе.
Бо хто за що , а ми за незалежність.
Отож нам так і важко через те''.
Ліна Костенко.
Без сліз неможливо слухати всі ті, розповіді, що прозвучали з вуст класного керівника Світлана Яцура та самих учнів 9-В класу в День гідності та свободи. Світла пам'ять всім воїнам, які віддали життя за свободу. Низький уклін і наші молитви, за тих, які боронять нашу гідність зараз .
Неперевершений подарунок отримують наші діти .Найцікавіші книжечки придбані за батьківський рахунок. Дякуємо батькам , адміністрації. З ними новорічні свята, канікули стануть цікавішими ,змістовнішими. Заходьте! Вибирайте! Читайте!
13 листопада відзначається Всесвітній день
доброти
Сьогодні приймали самих дорогих гостей майбутніх першокласників! Вони такі чудові і щирі.
25 способів "підсадити " дітей на книжки.
1
Читайте самі. Якщо дитина ніколи не бачила вас за книжкою — у вас немає шансів зацікавити її читанням взагалі.
2
Перетворіть читання на ритуал — за ранковою кавою з кардамоном або вечірнім запашним какао, на світанку перед усіма справами чи у ліжку перед сном. Ви ж пам’ятаєте, що гаджетам там не місце. Тому хорошу книжку — до ліжка!
3
Облаштуйте вдома найзатишніший у світі куточок для читання. Це може бути комфортне крісло чи диван, залите сонцем широке підвіконня з подушками, журнальний столик з улюбленою настільною лампою, крісло-мішок, балкон чи горище, або просто завішаний малюнками та листівками куточок, що надихає. Дозвольте дитині самій облаштувати своє таке «місце сили», де можна буде зависнути з книжкою і ніхто не турбуватиме.
4
Як знайти час на книжки, якщо ви суперзайняті? Просто. Щоразу, коли хочеться зазирнути в телефон і перевірити лайки, знайте: це якраз і є час для читання. Якщо читати книжечки замість інтернету, то так можна і прочитати все, що ти накупив, — підказує кіт Інжир.
5
Заведіть собі та дитині сторінку на Goodreads — це соцмережа — читацький щоденник онлайн. Туди можна додавати книжки, писати відгуки, ставити оцінки, радити книжки друзям і отримувати задоволення від того, що на вашій поличці «Прочитане» — книжок дедалі більше. А наприкінці року платформа навіть порахує кількість прочитаних вами сторінок і створить красиву інфографіку.
6
Поводьтеся, як реклама в інтернеті — підсовуйте дитині книжки на теми, якими вона цікавиться. Важливо робити це ненав’язливо — адже ніхто не любить нав’язливу рекламу. І як і з рекламою, важлива частота — нехай книжки постійно потраплятимуть дитині на очі.
7
Оточіть себе та дитину класними книжками. Хай вони лежать скрізь — на кожній полиці, у кожній сумці, у вбиральні й біля ліжка — очі бачать, рука тягнеться.
8
Не виходьте з дому без книжки. Читайте в черзі чи в дорозі — нудна рутина взагалі може обернутися на найкращі моменти дня.
9
Ретельніше обирайте книжки. Ставтеся до книжкового шопінгу серйозно — слідкуйте за новинками, рейтингами, гортайте все довго і зосереджено в книгарні. Хороша книжка одразу вчепиться до вашої уваги, і не хотітиметься припиняти її читати. Обирайте разом із дитиною.
10
Пропонуйте сучасні книжки. Якщо дитину оточуватимуть справді цікаві сучасні видання та герої, з якими вона себе може ототожнити, є всі шанси, що вона стане запеклим читачем. Не підсовуйте їй одразу складну класику — до класики ще треба дорости. Навіть якщо вона вам так подобалася в дитинстві. У вашому дитинстві не було YouTube. Навіть незанудна класика все одно написана в умовах, коли час плинув зовсім по-іншому: сучасній дитині старі книжки видаються надміру затягнутими. Не звинувачуйте YouTube, змінився світ і наше сприйняття, потрібні сучасні яскраві образи та динамічні сюжети.
11
Підпишіться на красивезні книжкові сторіз в Instagram та канали в Telegram, що надихають читати.
12
Влаштуйте вдома книжковий клуб — щонеділі за смачним яблучним пирогом збирайте всю родину і обговорюйте, хто що цікавого прочитав. Це позитивно вплине на сімейні стосунки, адже цінним є саме спілкування, на яке зараз так бракує часу всім. Не перебивайте, уважно слухайте розповіді. Телевізор має бути вимкненим. Це родинне тепло створить позитивний образ читання, а відчуття, що вас слухають і чують — дуже важливе для кожного.
13
Дивіться з дитиною фільми та серіали, зняті за книжками. Потім неодмінно виникає бажання перечитати, порівняти, отримати продовження історії.
14
Запишіться до найближчої бібліотеки. Вас здивують зміни, які в ній сталися, відколи ви тут були — тепер тут можна знайти найновіші книжки, і це допоможе добряче зекономити під час книжкового шопінгу.
15
Заведіть з малечею книжковий блог — це може бути окремий YouTube-канал, сторінка в Instagram чи канал у Telegram, де дитина буде щотижня розповідати або писати про якусь класну книжку. Станьте продюсером цього блогу — допоможіть під час зйомок або запросіть більше читачів. Такий проєкт заохотить дитину читати систематично. Адже все серйозно — підписники чекатимуть на новий блог щотижня, у чіткий час.
16
Влаштовуйте книжкові челенджі. Розробіть тематичні завдання, які має виконати дитина, щоб отримати приз, про який вона давно мріє. Наприклад, темою може стати Колір. Завданнями — прочитати за місяць книжку із зеленою обкладинкою, книжку автора з «кольоровим прізвищем», книжку з кольором у назві, вивчити вірш, де фігурують кольори.
17
Проведіть сеанс ворожіння на віршах. Ставте жартівливі запитання — як-от: що чекає нас на контрольній з математики або в кого закохана сусідка по парті. Перетворіть читання на розвагу, яку супроводжуватиме сміх і позитив.
18
Заведіть з дитиною її власну бібліотеку. Хай створить каталог — електронний. Придумає систему, за якою розташувати книжки — за алфавітом чи тематично. Діти цінують приватну власніть — особливо коли це їхня персональна книжка, а не спільна родинна. Зробіть і собі тут читацький квиток.
19
Дивіться з дітьми фільми чи серіали про запеклих книголюбів.
20
Ходіть разом на літературні презентації, книжкові фестивалі. Там багато розваг для дітей, а харизма живих авторів, їхні дотепні історії та авторитет можуть надихнути на читання і зацікавити книжкою.
21
Вмикайте вдома чи в машині аудіокнижки — під час хатніх справ, наприклад. Хороший сюжет та начитка можуть зацікавити дитину.
22
Влаштуйте тематичну дитячу книжкову вечірку, наприклад на тему Гаррі Поттера. Оберіть уривок, який гості мають розіграти в ролях. Або хай імпровізують.
23
Влаштуйте вдома чи у дворі «гаражний розпродаж» — запросіть друзів дитини принести свої прочитані книжки, які вони хотіли б обміняти на інші.
24
Кидайте погані книжки. Не силуйте ні себе, ні дитину. Щоб прочитати всі хороші книжки в цьому світі, замало буде навіть дев’ять котячих життів. Нічого витрачати час на погані.
25
Станьте книгозалежними. Читайте завжди, скрізь, усюди, а головне — заради задоволення. Так зосереджено, захоплено і запійно, наче це погана звичка. Хоча насправді — хороша.
Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів
За рекомендацією МОН
15 травня — Міжнародний день Сім’ї. Цінуйте найдорожче що у вас є. 15 травня 2019 р. 00:13 15 травня у світі відзначають Міжнародний день сім’ї. Сім’я для кожної людини є дуже важливою для життя. Народжуючись на світ, маленька людина набуває маму і тата, а виростаючи обзаводитися власною сім’єю. Сім’я – це не тільки батьки, це ще й улюблені, близькі, а іноді навіть друзі, з якими пройшов вогонь і воду. Звичайно, в традиційному розумінні, сім’я – це мама, тато і їх діти. Зовсім не дивно, що існує міжнародне свято сім’ї, в яке всі люди об’єднуються і святкують таке світле свято. Міжнародний день сім’ї було затверджене 15 травня 1994 року за ініціативою ООН. Свято передбачає висвітлення як можна більш важливих проблем сім’ї, обговорюваних на різних громадських конференціях та ЗМІ. Також у цей день проводяться різноманітні фестивалі, які спрямовані на залучення членів сімей, їх згуртування і усвідомлення важливо спільного проведення часу. Історія міжнародного дня сім’ї Зародження дня сім’ї почалося ще в 1989 році, коли в ООН з’явилося бажання створити єдиний день, який буде присвячений розгляду проблем сім’ї в різних країнах. У 1993 році в ООН була прийнята резолюція, згідно з якою був офіційно затверджений день сім’ї 15 травня 1994 року, передає Ukr.Media. Щороку за рішенням ООН здійснюється висвітлення найбільш актуальних проблем в сім’ї. Традиції міжнародного дня сім’ї Не секрет, що для щасливої гармонійної сім’ї необхідно мати традиції, які будуть об’єднувати всіх членів сім’ї. Спільні звички в сім’ї необхідні як сім’ям без дітей, щоб зберегти любов і взаєморозуміння, так і сім’ям з дітьми, щоб привчати їх до нормальних взаємин між членами сім’ї. Крім іншого діти потребують щасливе дитинство, яке їм можуть забезпечити тільки батьки. Наприклад, традиція кожні вихідні водити дітей у похід не лише згуртує всю родину, але й долучить маленьких непосид до культури і правильному ставленню до природи. Адміністрація кожного району в міжнародний день сім’ї влаштовує свою програму, концерти, конкурси, цікаві вистави і салют. Відбувається все, щоб сім’ї приходили разом з дітьми, вчилися налагоджувати правильні відносини і подавали хороший приклад для своїх дітей. В цей день не можна забувати і про батьківській родині. Обов’язково варто відвідати їх, а краще навіть зібратися всім разом і, наприклад, відправитися на природу на шашлики. Якщо немає можливості особисто привітати батьків, то необхідно обов’язково подзвонити і сказати теплі слова привітання, адже батьківська сім’я дуже цінна для кожної людини, саме з неї починається розвиток дитини. Батьки виховують, захищають, люблять і вчать як треба себе вести в тій чи іншій ситуації. Доброю традицією можуть стати посиденьки усіма родичами в затишній атмосфері. Можна пригадати кумедні історії з дитинства батьків та їх родичів, послухати про своє дитинство і дати настанову своїм дітям. Для таких зустрічей досить зібрати за один столом всіх родичів, приготувати смачну вечерю, можна навіть зробити кожному члена великої родини невеликі приємні подарунки і влаштувати цікаві конкурси. Що дарувати на свято сім’ї? Дарувати чи не дарувати подарунки на це свято кожен вирішує для себе самостійно, але отримувати крім привітання приємні сюрпризи подобається кожному. Якщо ви живете в сім’ї без дітей, тільки з дружиною, то можна відсвяткувати торжество разом з нею спільним походом в ресторан. Романтична затишна атмосфера, легка вечеря, приємна музика за таких обставин можна говорити тости за благополуччя і розширення сім’ї. Дарувати чоловікові в день сім’ї різноманітні подарунки, які принесуть йому користь. Як не дивно, в цей день можна дарувати дрилі і інструменти, які потрібні тільки чоловікові. Гарним подарунком можуть стати домашні речі, теплі светри, банні халати. Можна дарувати хороший годинник, портмоне, не забудьте про техніку, наприклад, телефони, планшети. Коханому чоловікові можна вибрати хороший парфум. Дружині в міжнародний день сім’ї можна дарувати найрізноманітніші подарунки, починаючи від легких сюрпризів і закінчуючи дорогими і цінними презентами. Можна дарувати домашні речі, наприклад, піжаму або халат, гарний банний рушник. Корисним подарунком для будинку може стати побутова техніка для кухні, наприклад, блендери, мультиварки, одним словом все те, що допоможе улюбленій полегшити її роботу на кухні. Якщо дозволяють кошти, то можна подарувати більш дорогі подарунки, наприклад, ювелірні прикраси. Універсальними можуть стати подарунки для родини, а не для когось конкретного, наприклад, щось домашнє, необхідне одночасно обом подружжю. Це може бути техніка для дому, спортивні тренажери, комплект гарної постільної білизни та багато іншого. Деякі сім’ї домовляються взагалі один одному нічого не дарувати, а замість цього провести спільний день. Наприклад, організувати активний відпочинок з друзями або навпаки, усамітнитися подалі від міста, в лісовому будиночку. Можна запланувати похід в кафе або ж домашній вечір за переглядом хорошого фільму. Дітям на свято сім’ї можна дарувати подарунки або організовувати спільні походи в цирк, зоопарк, театр, на концерти. Для подарунків можна придивитися до конструкторам, інтерактивних ігор, м’яким іграшкам, наборів для творчості. Зрештою, можна зібратися всією родиною і піти в похід. Важливо приділяти якомога більше уваги розвиткові дитини в сім’ї, адже з часом ці знання знадобляться вже в його родині. І не даремно адже організоване це свято, а саме тому, що необхідно приділяти більше уваги свої дітям, до того як вони ростуть, наскільки ви приймаєте в їх житті участь. Маленьку дитину ще можна виховати, а ось дорослу людину ні, а всі колись були дітьми. Дорослим батькам на міжнародний день сім’ї також важливо приділити увагу. Найчастіше, батькам від дітей не так потрібен подарунок, як важливо сама присутність дитини та усвідомлення того, що дитина пам’ятає і любить свою батьківську сім’ю. В якості подарунка можна дарувати потрібні речі для дому, бутову техніку, хороший телевізор, техніку, колекційні книги, пам’ятні речі, зроблені своїми руками, картини, відреставровані фотографії і багато іншого. День сім’ї – це те свято, коли особливо хочеться об’єднатися зі своїми рідними і близькими, сказати один одному теплі слова кохання, приділити увагу і турботу, подарувати невеликий презент або просто подзвонити.
Більше тут: https://1085.com.ua/ukraine/15-travnia-mizhnarodnii-den-simyi-tsinuite-naidorozhche-shcho-u-vas-ie_11682/?fbclid=IwAR3lpzOMJtva78l8zmL3nVW4tecLaEpv9KZiP4JXZwpvD_W9zi8loyM4bJY
© ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Справжніми природолюбами будуть учні 2-Б класу.22 квітня -День Землі.Як не нашкодити та зберегти рідну матінку- землю.Про це звучали вірші , створили маленькі малюночки - застереження всім нам.Бережімо природу разом!
https://www.facebook.com/100008577095473/videos/2021425914819959/?t=5
Великодні мультфільми для дітей. Як розказати дитині про Великдень
204 роки тому народився відомий громадський діяч, композитор, автор гімну України «Ще не вмерла Україна» - Михайло
Вербицький.
15 книг які ви прочитаєте за вечір, а запам’ятаєте надовго
Друзі! Книга -чудовий подарунок! Даруйте друзям і коханим книги!
22 січня День соборності
В цей день хай звучать найкращі вірші
Увага, увага пре'мєра казки "Білосніжка та семеро гномів"
100 колядок для радісного та затишного різдвяного вечора
Вірші про Новий рік для дітей різного віку
м
КНИГИ – купити,
скачати та читати? На яку місці література у житті українців
"Десять не можна" В.О.Сухомлинського
Історія виникнення та традиції святкуванн Дня вишиванки:
Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна студентка Чернівецього університету, надихнувшись прикладом свого друга, який постійно носив вишиту сорочку в повсякденному вбранні. У 2006 році вперше відбулось це скромне свято — частина студентів університету та його викладачів підтримали ініціативу і прийшли на навчання у своїх вишиванках. Тепер же — їм ми завдячуємо появі такого яскравого свята, масштаби якого щорічно зростають.
І хоч дата ще не встановлена офіційно — всі точно помітять, що воно настало, адже у цей день по всій Україні безліч людей одягає вишиванку на навчання, роботу, прогулянки по місту.
Існують різноманітні заходи, такі як марш вишиванок, благодійні акції, конкурси на найкраще фото в українській сорочці тощо.
У цей день ходять у вишиванках не лише в Україні — ті, хто знаходяться за її межами, також підхопили відносно нове свято і вишиті сорочки у третій четвер травня можна побачити в Нью-Йорку, Торонто та інших великих містах закордоном.
Коли ми писали, що вишиванка вражає своєю красою весь світ — то зовсім не перебільшували! Всесвітньо відомі актори, музиканти, моделі — уже давно мають в гардеробі цей модний одяг з українським орнаментом.
Серед шанувальників нашого одягу, такі зірки як Мадонна, Міла Куніс, Діта фон Тіз, Сандра Буллок, Різ Уізерспун, Кейт Мосс, Джекі Чан, Ніколь Кідман. Одна з найпопулярніших поп-виконавець Адель – позувала у вишиванці для журналу VOGUE.
І мода ця прийшла не зненацька — навіть ще у 70-х роках, легендарний лідер гурту «The Doors» Джим Моррісон, красувався на фотосесії у традиційній українській вишитій сорочці.
Але все ж першим модником, який почав носити вишиванку, як повсякденний сучасний елемент гардеробу — українець. А саме Іван Франко, котрий так і зображений на 20 українських гривнях — в сучасному піджаку, одягненому на вишиванку.
Що ми самі знаємо про цей шанований у всьому світі український одяг?
Раніше сорочка мала для наших предків магічний, релігійний сенс — з нею було пов’язано багато забобонів, застережень, вірувань. Кожен символ та колір ніс сакральне значення, як і те, хто вишиває сорочку, з яким настроєм та думками — вона мала слугувати власникові оберегом. Українці вірили, що сорочка може безпосередньо вплинути на долю того, хто її носить.
Вишита сорочка – один з найбільш древніх українських атрибутів. Ще Геродот стверджував, що одяг скіфів був прикрашений вишивкою, а вони, як відомо, проживали на території сучасної України.
Найдавнішу згадку про вишиту сорочку було знайдено під час розкопок на Черкащині — її від датувався 6 сторіччям до нашої ери! Тож одяг цей носили ще трипільці, про що свідчить зображення чоловіка у вишиванці. Усвідомлення такої історичної спадщини вражає та захоплює і спонукає з особливою повагою ставитись до сорочки — яку не можливо вважати просто одягом.
Кожен регіон України – неповторний у своєму виконанні вишиванок. Майстрині у різних місцевостях по різному використовували техніки вишивки, а особлива відмінність полягала саме в орнаментах. В кожній області можна прослідкувати свої, неповторні вишиванки.
Детальніше прочитати про особливості вишиванок у різних куточках України можна у статті Вишиванка як унікальний код твого краю. Від Луганська до Львова – особливості вишиванок кожного регіону (фото)
Крилаті вислови про вишиванку, або як її просто називали в народі – сорочку:
- Бідний на сорочку старається, а багатий і кожуха цурається.
- Як мати рідненька, то й сорочка біленька.
- Рукави — як писанка, а личко — як маків цвіт.
- Хочеш сорочку мати — не треба зівати.
- До Великодня сорочка хоч і лихенька, аби біленька.
- З світу по нитці — голому сорочка.
- Трясця тим багачам, що багато сороччя, а в мене одненька, та щодня біленька.
Вислови видатних українців про вишиту сорочку:
«Вишиванка — це генетичний код нації» — вислів, котрий відомий зараз усім і став крилатим. Хто ж його автор, мало хто знає. Слова ці належать Лесі Воронюк, засновниці свята вишиванки.
«Вишиванка для мене — це гордість за красу моєї країни!» — каже В’ячеслав Узелков, український боксер, виходячи перед боєм у вишитій сорочці.
«Вишиванка для мене — це сорочка, зроблена маминими руками!» — Василь Вірастюк, Заслужений майстер спорту України, також полюбляє виходити в люди у національному одязі.
«Вишиванка — це документ украінського народу! Це оберіг! В орнаментах вся магія любов і історія кожного регіону моєї улюбленої країни!» — так Ксюша Жданова-Форманчук, актриса театру і кіно, з любов’ю висловлюється про українську сорочку.
«Вишиванка для мене — це символ краси та національної ідентичності українського народу.» — Уляна Смирнова, чемпіонка світу з карате, також позувала на фото саме у вишитій сорочці.
А як ви святкуєте День вишиванки?
13 травня День матері. Подаруйте свою любов найрідніші людині!
Тиждень англійської мови в школі
Чудова українська казочка "Рукавичка " в англійському виконанні (A little house in the wood) учнів першого В класу.
Але найцікавіші казочки ще не прочитані
Будемо читати.
Закінчився тиждень
книги. Позаду літературні години ,книжкові виставки заходи ,що
привертають увагу до її величност і
Книги. Разом з ним добігло до кінця і наше опитування: « Чому ти
читаєш ( не читаєш ) книги?»
То ж до вашої уваги результати . а також висновки , побажання . роздуми. В
опитуванні взяло участь 116 респондентів. Тож читають 83 з
опитаних , а не читають 33.
Проаналізувавши всі відповіді робимо висновки , що
читаємо ми:
а) Щоб дізнатися нове та цікаве,
б) Стати інтелектуалом,
в) Вміти гарно літературно говорити,
г)Пережити почуття інших людей та епох,
д)Зробити свій відпочинок змістовним та уникнути стресів.
Все так! Неважливо з якою ціллю ви берете книгу до рук
саме в цей час. Бо він уже неповторний та корисний.
Дуже хочеться розібратися в причинах нашого «нечитання». Багато відповідей неоднозначних: « Не читаю бо не хочу , але якщо потрібно то
читаю» ,
« Читаю по шкільній програмі» ,
«Навіщо читати коли є електронні , аудіокниги» Ці відповіді не розчаровують. бо як говориться : « Неважливо де ти читаєш , важливо що ти
читаєш» Засмутила відповідь « не читаю . бо мені ліньки»..Жаль..Та втішає . що
людина бачить свої недоліки.
Працюймо над ними , зростаймо духовно ! І в цьому вам
повсякчас допоможуть книги.
23 березня учні 1В стали учасниками творчої майстерні.Діти згадували українські казки.пізнавали казкових героїв в загадках.Розповіли чому вони люблять казки.То ж недивно . що першокласникам захотілось втілити своє бачення почутого в малюнках та розповідях.Все вийшло! Тож наше завдання всіляко допомагати цим допитливим чомусикам не втратити бажання читати . бути допитливими пізнайками.
22 березня є унікальною можливістю нагадати нашим дітям про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем так і рішень в цій області. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на зобов’язання і дії у рамках загальної теми. От про такі життєво необхідні принципи нашого існування на рідній землі говорили вчитель географії В. А. Дригус . шкільний бібліотекар Н. П. Самара та учні 6В
Збережіть природу рідної землі
21 березня
в Міжнародний день лісу учні 4А класу разом з бібліотекарем згадували як важливо берегти ліс . слухали чудові вірші про ліс.А потім все це відтворили в своїх малюнках.
20 березня учні 3Б люб'язно погодилися "полікувати" книжечки, які потребують допомоги. Все вийшло! Книги проживуть ще довге , повне любові читачів , життя!
20 березня
учні 6В разом з вчителем О. Г. Ковган та бібліотекарем Н. П. Самарою стали учасниками уроку доброти:"Важко бути людиною" за творами В.О. Сухомлинського.Захоплено слухали твори письменника , подарували нам свої власні. А потім на чарівній квіточці написали найкращі якості . які роблять нас людьми.Тепер разом мріємо про власну книжечку доброти.
Тиждень дитячої книги в школі
План
проведення тижня дитячої книги в
Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7
19.03-23.03 2018 року
1
|
День відкритих дверей: «Бібліотека запрошує всіх»
|
19.03
|
Бібліотекар,класні керівники
|
2
|
Екскурсія для першокласників «Дім, де живе книга»
|
19. 03
|
Бібліотекар , класні керівники
|
3
|
Творча дискусія за творами В. О. Сухомлинського: «Бути людиною»
|
20. 03
|
Бібліотекар,
Ковган О. Г.
|
4
|
Літературно– історичний екскурс: «Українці - читаюча нація»
|
21.03
|
Бібліотекар,
Мусійовська В. М.
|
5
|
Книжкова виставка :
« Чарівний світ поезії»
|
22.03
|
Бібліотекар
|
6
|
Поетичний вернісаж :
« Українські поети про рідну землю»
|
22. 03
|
Бібліотекар , Муріч Н. Я.
|
7
|
Запрошуємо до диспуту : «Книга вікова цінність чи пережиток минулого»
|
22.03
|
Бібліотекар , Тарасенко В. М.
|
8
|
Конкурс малюнків : « Я і моя земля»
|
23. 03
|
Бібліотекар, Яременко Т. В.
|
9
|
Книжкова виставка : «Земля, де я живу»
|
23. 03
|
Бібліотекар
|
10
|
Підведення підсумків тижня
|
26.03
|
Бібліотекар , актив
|
Запрошуємо взяти участь в опитуванні
Увага!
Дай відповідь на запитання: чому ти читаєш (не читаєш) книги?
Кожна відповідь важлива
Бібліотечний актив 21 ЛЮТОГО ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
Бути людиною
Вчимося у великого педагога В. О.Сухомлинського
Вчимося любити природу з творами В.О. Сухомлинського з такими добрими казками
Немає коментарів:
Дописати коментар